Podstrona: Uczestnictwo w organizacjach i projektach / Wizytówka pracownika PRz

Uczestnictwo w organizacjach i projektach

Projekty badawcze

Wieloparametrowa technologia pomiaru i oceny właściwości mechanicznych i anizotropii tkanek kostnych (N2_078)

Termin realizacji: 3.02.2021-30.09.2021

Pełniona funkcja: członek zespołu naukowego

Projekt ma na celu wytworzenie narzędzia diagnostycznego mającego na celu pomoc diagnostyce i wybraniu właściwej procedury leczenia pacjenta z nowotworowymi zmianami kostnymi.

Projekty dydaktyczne

Politechnika Młodego Odkrywcy (POWR.03.01.00-IP.08-00-UMO/17)

Termin realizacji: 1.09.2018-31.07.2020

Pełniona funkcja: Koordynator wydziałowy Szkoły Młodych Fizyków i Matematyków, demonstrator na zajęciach pokazowych i warsztatowych z fizyki

Celem głównym projektu jest rozwój kompetencji poprzez popularyzację nauki i stymulowanie chęci poznawania i rozwijania wiedzy technicznej w niekonwencjonalny sposób wśród dzieci i młodzieży w wieku 12-15 lat, Uczniów/Uczennic szkół gimnazjalnych (podstawowych) i ponadgimnazjalnych z terenu woj. podkarpackiego. Dzięki uczestnictwu w pokazach naukowych i ciekawych zajęciach warsztatowych, z zakresu nauk ścisłych takich jak: matematyka, fizyka, chemia, informatyka i automatyka uczniowie będą m.in. inspirowani do twórczego myślenia i rozwijania zainteresowań i pasji, mieli możliwość poznania procesu tworzenia innowacyjnych rozwiązań technicznych, mogli pokazać swoje umiejętności i zaangażowanie budując jednocześnie poczucie własnej wartości i chęci samodoskonalenia.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 3.1. Kompetencje w szkolnictwie wyższym, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju w ramach programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 - 2020 wdrażanego przez NCBiR.

Udział w innych projektach i organizacjach

5.10.2020-... - Wydziałowy koordynator ds. współpracy ze szkołami na kadencję 2020-2024

2017-... - Opiekun Koła Naukowego FOTON

2013-2017 - Prezes Koła Naukowego FOTON